Wygodna i przestronna kabina ultralekkiego samolotu DV-1 Skylark

Sprawdź komfort przestronnej ultralekkiej kabiny samolotu DV-1 Skylark

Kiedy po raz pierwszy zajmiesz miejsce w kabinie ultralekkiego samolotu DV-1 Skylark, od razu zdasz sobie sprawę z praktycznego i ergonomicznego rozmieszczenia wszystkich elementów sterujących samolotu. Poczucie komfortu zapewni nie tylko wygodny fotel pilota lub szeroki widok z kokpitu, ale także precyzja, z jaką są rozmieszczone poszczególne elementy kabiny pilota. Gdy tylko usiądziesz w fotelu pilota, to od razu poczujesz, że ten samolot będzie latał nawet z minimalnym udziałem z Twojej strony.

Uczucie komfortu także podczas dłuższego lotu

Na komfort podczas lotu duży wpływ mają fotele w kabinie pilota. Mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu zapewniają maksymalne poczucie komfortu nogom i plecom. Docenisz to szczególnie podczas długich godzin lotu. Poza klasyczną tapicerką wykonaną z materiału, możesz również wybrać do swojego ultralekkiego samolotu DV-1 Skylark luksusowe pokrycie ze skóry alcantara, która jest nie tylko oddychająca i przyjemna w dotyku, ale także łatwa do czyszczenia.

Fotele można przesuwać do przodu i do tyłu w trzech pozycjach, co ułatwia sterowanie pilotom o niższym wzroście lub osobom o dłuższych nogach.

W przypadku lotu w towarzystwie drugiej osoby, o Wasz komfort zadba duża kabina o szerokości jednego metra, dzięki czemu nie będziecie się czuli jak sardynki w puszce.

Szerokie niebo nad głową

Pokrywa kabiny pilota ultralekkiego samolotu DV-1 Skylark jest jednoczęściowa i wykonana została z pleksiglasu. Cała powierzchnia wokół Ciebie i nad Twoją głową zapewnia wspaniały i spektakularny widokna ziemię poniżej i przestrzeń wokół. Brak środkowej belki pozwala cieszyć się niezakłóconym widokiem w każdym kierunku bez konieczności pochylania się lub poruszania głową.

Jednoczęściowa obudowa kokpitu wykonana z włókna szklanego jest dostosowana do wysokich wymagań aerodynamicznych ultralekkiego samolotu DV-1 Skylark.

W kabinie ultralekkiego samolotu DV-1 Skylark jest ciepło także i w zimie

Ciesz się błękitem nieba i pięknym widokiem pod sobą w kabinie ultralekkiego DV-1 Skylark i to niezależnie od pogody. Wentylację kabiny zapewniają zawory wentylacyjne podłączone do wlotów NACA, dzięki czemu podczas całego lotu będziesz miał zawsze dostępne świeże powietrze w kabinie. Ci, którzy wymagają większego komfortu cieplnego, mogą zamówić dodatkowe wyprowadzenia ciepłego powietrza na desce rozdzielczej samolotu.

Bezpieczeństwo w parze z designem

Zaawansowana ergonomia kabiny pilota nie tylko zadba o Twój komfort, ale także zapewnia pasywne bezpieczeństwo w trakcie lotu. Geometria pedałów do hamowania została zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko przypadkowego ich użycia. Deskę rozdzielczą można wyposażyć w dowolną awionikę, do której wcześniej przywykłeś w innym ultralekkim samolocie. Wszystko zostanie dopasowane dokładnie do Ciebie, dzięki czemu sterowanie w Skylarku będzie jeszcze łatwiejsze.

Czteropunktowe pasy bezpieczeństwa z pasami naramiennymi są wyregulowane tak, aby Cię nigdzie nie uciskały, a jeśli dojdzie do nieoczekiwanego ruchu ultralight DV-1 Skylark, to utrzymają Was one bezpiecznie w fotelach.

Poczuj radość ze swojego latania samolotem DV-1 Skylark

Otwórz pokrywę kokpitu, wejdź i rozgość się. Od dwudziestu lat tworzymy dla Was ultralekkie samoloty i dobrze wiemy, jak połączyć bezpieczeństwo elementów sterowania z komfortem przestrzeni dla pilota. Oprzyj się na tapicerowanym fotelu pilota, chwyć drążek i wzbij się w chmury.